Jaki jest sens moich spotkań i czego się po nich nie spodziewałam ?!

Od pierwszego " niewinnego" spotkania Mam w Giżycku - Wigilii mam 21 grudnia 2014 roku minęło 868 dni czyli 2 lata 4 miesiące i 17 dni - nie spodziewałam się, że ...

 Wy Mamy staniecie się częścią mojego życia. Nawet w najśmielszych snach nie spodziewałam się takiej relacji.Wczoraj razem świętowałyśmy moje 24 urodziny - na miejscu było Nas 11 - a reszta była z nami myślami. Czas był magiczny ! Dużo przemyśleń, życzliwości i śmiechu. Tak jak świerszcze szumią latem w zbożu tak nasze odgłosy słyszało całe osiedle. Każda z Was powiedziała mi coś ważnego - dała motywację i kopa na najbliższy czas.Od pierwszej kawy, po drinka było nam razem wspaniale.  Niema znaczenia czy to ciasne mieszkanie, publiczna toaleta, otwarta plaża czy też klub. Liczy się towarzystwo, wzajemny szacunek i relacja.
Udowodniłyście wczoraj coś ważnego. Każdej napotkanej osobie pokazałyśmy jak się bawią Mamuśki  - jaką mamy moc.Nabuzowałyście mnie pozytywną energią, wróciłam do domu i musiałam wypłakać to co przeżyłam, ostatni raz płakałam ze szczęścia gdy w szpitalu położono mi syna na piersi .Śmiało mogę powiedzieć, że " Po pierwsze matka po drugie też kobieta" to nie jest to co Wy widzicie na monitorze czytając nasze posty , to nie tylko fanpage, blog i spotkania sponsorowane - to wspaniała relacja, to grono kilkunastu babeczek, które zawsze chętnie sobie pomogą.

 Już nie raz to pokazałyście - przy rozmowach, składkach, zbiórkach, poradach i wzajemnym wsparciu.  Czy to z dziećmi czy też bez na prawdę potrafimy się wspaniale bawić !

Ja to zaczęłam, teraz kontynuujemy to z Kingą ale tworzymy to RAZEM !

DZIĘKUJĘ w tym przypadku to za mało .

To był cudowny dzień ! A takie chwile oby częściej !

- Agnieszkap.s.

Chcesz nas poznać ? Po prostu przyjdź wypić z nami kawę - klik 

Chciałabyś być z nami,a masz za daleko ? Zainspiruj się i zorganizuj u siebie spotkanie Mam - chętnie podzielimy się z Tobą Naszą wiedzą i doświadczeniem. Pamiętaj : Matka też kobieta !Komentarze

 1. Świetnie spędzony wieczór 😙😙😙

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie spędzony wieczór 😙😙😙

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie spędzony czas z fantastycznymi mamami :-) oby częściej :-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Udane spotkanie ☺ POLECAM 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Udane spotkanie ☺ POLECAM 😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Bo matki to nie zle wariatki. Bylo bosko😙

  OdpowiedzUsuń
 7. Agus jeszcze raz wszystkiego najlepszego :* Było cudownie:) <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Też mam taką grupę dziewczyn, poznaną właśnie z blogów, chociaż z całkiem innej platformy blogowej, która już nawet nie istnieje. Mimo to trzymamy kontakt i jest super. Internet czasem niesamowicie łączy ludzi... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To o czym marzysz by się spełniło a to czego pragniesz by Twoim było - sto lat !! :) ojjj widać urodzinki mega udane- superrrrrr!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rewelacyjne spotkanie w gronie najfajniejszych mam. Czekam na kolejne ☺

  OdpowiedzUsuń
 12. Rewelacyjne spotkanie w gronie najfajniejszych mam. Czekam na kolejne ☺

  OdpowiedzUsuń
 13. Wzięło mnie na wspomnienia 😍

  OdpowiedzUsuń
 14. Wzięło mnie na wspomnienia 😍

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za każde słowo - Rozgość się na naszym blogu - Agnieszka i Kinga

Instagram

Popularne posty